Outdoor Giyim Ürünleri

Aktif spor yaşamının içinde olanlar dışında spora ilgi duyan insan sayısının giderek artması ve doğada yapılan tüm spor türlerini ve çeşitli aktiviteleri tanımlayan outdoor’un bir yaşam tarzına dönüşmesi Spor ve Outdoor pazarını her geçen gün büyütüyor. Özellikle Türkiye gibi genç nüfusun yoğun olduğu ülkelerde giyim tercihlerinin değişmesi, göz alıcı tasarımlara sahip performans odaklı spor ve outdoor giyim ürünlerinin gündelik hayatta daha çok kullanılmaya başlaması bu pazarın ciddi bir hacim kazanmasına neden oldu. 

Sportif stillerle neredeyse sokak modasının bir parçası haline gelen spor giysilere son zamanlarda outdoor ürünlerin şehre inişini tanımlayan ‘city outdoor’ giyim tarzı da eklendi. Tüm bu gelişmeler spor ve outdoor pazarını, hazır giyim endüstrisinin önemli bir parçası haline getirdi. 

Marka ve ürün çeşitliliği açısından baxana.com’un en iddialı ürün kategorileri arasında yer alan Outdoor Giyim bu alanda dünyanın en iyilerini Türkiye’deki doğa tutkunu maceracılar ile buluşturuyor. Başta ‘softshell’ ürünler olmak üzere kadın outdoor giyim ve erkek outdoor giyim kategorilerinde alt ve üst gruplarını oluşturan ceket, mont, polar, termal içlik, yağmurluk, rüzgarlık, tişört ve pantolon gibi ürünlere yer veren baxana, outdoor ayakkabı ve bot konusunda da oldukça zengin alternatiflere sahip. Outdoor sırt çantası, cüzdan, eldiven, bere, şapka ve outdoor çorap gibi aksesuarların da bulunduğu baxana, doğa aktivitelerini sevenlerin takip etmesi gereken online platformlardan biri.