Biz Kimiz


Online Alışverişe Yeni Bakış Açısı
 

baxana  | Hakkımızda

Eron E-Ticaret Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. tarafından 2020 yılında hayata geçirilen “baxana.com” perakendeye yön veren e-ticaret trendleri ışığında, köklü bir ticari geleneğin üzerine kurulmuş İstanbul merkezli ‘online’ alışveriş sitesidir.

Osmanbey’in ilk firmalarından olan ve yaklaşık otuz yıldır kesintisiz bir biçimde hazır giyim sektörüne hizmet veren Erler Tekstil A.Ş.’nin tecrübe ve değerleriyle yola çıkan baxana, yenilikçi teknolojik altyapısı ile ziyaretçilerine kolay ve güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmaktadır.

Ürün gamında ilk etapta Hazır Giyim, Ayakkabı, Ev Tekstili, Outdoor Ürünler ve Aksesuara yer veren  baxana yakın bir gelecekte belirlediği yatay ve dikey büyüme programı çerçevesinde tüketicilerin ihtiyaç duyduğu farklı kategorilerdeki ürünleri içeriğine eklemeyi planlamaktadır.

Akademi-Sektör iş birliği ile mevcut pazar yerlerindeki satış kanallarına alternatif olarak geliştirilen ve danışmanlık firmalarımızın uzmanlığı ile şekillendirdiğimiz  baxana.com  orta ve uzun vadede Türkiye’nin güvenilir e-ticaret platformlarından biri olmayı hedeflemektedir.  

Dijital dönüşümün kaçınılmaz olarak perakende sektörünü domine ettiği günümüz koşullarında, mevcut pazar yerlerindeki satış kanallarına alternatif olarak geliştirilen  baxana.com  üretici ve tüketici arasında güvene dayalı dijital bir köprü oluşturmaktadır.

 

Eron E-Ticaret Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş.  tarafından hayata geçirilen baxana.com tedarikten satışa kadar olan tüm operasyonları büyük bir hassasiyetle yürüterek iş ortakları ve tüketiciler nezdinde güven inşa etmeyi öncelikleri arasına almıştır.

Baxana.com iş ortakları olan tedarikçiler ve alışverişte siteyi tercih edenler için her yönden güvenilir bir platformdur. Bir web sitesinin kimliğini doğrulayan; web sunucusu ve tarayıcı arasında şifreli bir bağlantı oluşturarak çevrimiçi işlemleri güvence altına alan bir güvenlik protokolü olan SSL sertifikasına sahip baxana, müşteri bilgilerinin gizliliği ve güvenliğini temin eder.

 

Güvenli ödeme yöntemlerine sahip olan baxana, müşteriler için tüm süreçlerin mümkün olduğu kadar şeffaf bir yapıda ilerlemesini sağlamaktadır.  Baxana  ’dan alışveriş yapan kişiler kargo, iade ve ödeme sürecini rahatlıkla takip edebilmektedir. Bununla birlikte herhangi bir sorun yaşandığında veya farklı bir konu danışmak isterseniz  baxana  ekibi ile kolayca iletişim kurularak destek alabilmekte ve problemler hızla çözüme kavuşturulmaktadır.

Site üzerinden veya mesai saatleri (09:00-18:00) içinde  0 850 241 88 18  telefon numarasından veya  info@baxana.com.tr  mail adresinden baxana’ya ulaşabilirsiniz.