Baxana

Anneler Günü Hediye Rehberi

10 Mayıs 2024

Anneler Günü Hediye Rehberi

Anneler Günü, annelerimizi sevgi ve şefkatle hatırladığımız özel bir gün. Annelerimize minnettarlığımızı göstermenin en güzel yollarından biri de onlara şık ve anlamlı hediyeler vermek. Giyim, takı ürünleri ve ayakkabılar, her annenin mutlaka hoşuna gidecek ve onu özel hissettirecek seçenekler arasında yer alıyor. İşte Anneler Günü için giyim, takı ve ayakkabı hediye önerileri...

14 Şubat’ta Sevgilime Ne Alayım?

16 Ocak 2024

14 Şubat’ta Sevgilime Ne Alayım?

Her yıl 14 Şubat’ta tüm dünyada kutlanan “Sevgililer Günü” yaklaşıyor. Eşlerin, sevgililerin bu özel günde birbirlerini hatırlaması, çeşitli hediyeler alması artık gelenek haline geldi. 

Baxana’dan Yeni Yıl Hediyeleri

13 Aralık 2023

Baxana’dan Yeni Yıl Hediyeleri

2024 yılına girmemize sayılı günlerin kaldığı bugünler sokaklar da hareketlenmeye başladı. Eşe dosta alınacak yeni yıl hediyelerinden, yılbaşı gecesi ne giyileceğine; yeni yıla nerede girileceğinden, neler yenilip içileceğine dair planlar yapılmaya başlandı. 

Yılbaşında Nasıl Giyinmeli?

6 Aralık 2023

Yılbaşında Nasıl Giyinmeli?

Yeni umutlar ve yeni başlangıçlarla karşılamaya hazırladığımız yeni bir yıl geliyor. 2024 yılına girmemize sadece birkaç hafta kaldı. Şimdiden yılbaşı programları yapılmaya; yeni yıla nerede kimlerle girileceği başlandı. 

150 Markanın Binlerce Ürünü Baxana’da

31 Ağustos 2023

150 Markanın Binlerce Ürünü Baxana’da

Anne bebek sağlığını önceliği haline getiren dünyanın en önemli markalarının aralarında bulunduğu toplam 150 yerli ve yabancı markanın ürünlerine yer veren baxana’da kız ve erkek çocukları için güncel modaya uygun giysi alternatifleri de bulunuyor.  

BaxanaBaxana
Baxana bir Erler Grup kuruluşudur.