Blog

Abiye Seçmenin Püf Noktaları

20 Temmuz 2022
Abiye Seçmenin Püf Noktaları

Dünyanın her yerinde olduğu gibi biz de davet, düğün, nişan gibi özel günlerde şık ve özenli bir şekilde giyinmek önemsenir. Dolayısı ile her kadın, bu tür özel gün ve gecelerde giyinmek için gardırobunda bir veya birkaç tane abiye mutlaka bulundurur.

%100 Doğal Peştamalar

29 Haziran 2022
%100 Doğal Peştamalar

Geleneksel bir tekstil ürünü olan peştamal, çok yönlü kullanım özelliği ve son dönemdeki tasarım çeşitliliği ile tüm dünyada ilgi görmeye başladı. Sayıları her geçen gün artan birçok peştamal markasının özgün renk ve desenlerle satış sunduğu peştamallar, banyodan plaja; spordan yogaya, havlunun kullanıldığı her yerde kullanılmaya başladı. Bugün piyasada farklı elyaf ve dokuma teknikleri ile üretilen ve farklı fiyat aralığı ile tüketiciye buluşan peştamallar bulunuyor.

BABALAR GÜNÜ YAKLAŞIYOR

07 Haziran 2022
BABALAR GÜNÜ YAKLAŞIYOR

Babalar Günü bu yıl 19 Haziran 2022 Pazar günü kutlanacak. Küçük de olsa bir hediye ile babanızı veya çevrenizdeki baba adaylarına sevginizi göstermek istiyorsanız harekete geçmeniz gerekiyor. 

BRITY 2022 YAZ “NATURAL LEATHER” KOLEKSİYONU

07 Haziran 2022
BRITY 2022 YAZ “NATURAL LEATHER” KOLEKSİYONU

Online satış kanalları düşünülerek 2021 yılında İstanbul Nişantaşı’nda hayata geçirilen Brity Shoes, kullanıcılardan gördüğü olumlu geri dönüşlerle koleksiyonlarını büyütmeye devam ediyor. Stil sahibi kadınların kullanabileceği rahat ve şık ayakkabılara odaklanan Brity’nin koleksiyonları hakiki deri ve suni deri olmak üzere iki grupta toplanıyor.

Kızgın Kumlardan Serin Sulara; PLAJ MODASI

27 Mayıs 2022
Kızgın Kumlardan Serin Sulara; PLAJ MODASI

Havaların ısınmasıyla birlikte deniz ve havuz sezonu da açıldı. Hafta sonu kaçamakları, tatil planları devreye girdikçe yazlık ürünlere olan talepler de artmaya başladı. Tatil alışverişini henüz yapmayanlar için birbirinden çekici önerilerimiz var. Haydi gelin tatil boyunca enerjinizi yükseltecek ürünlere bir göz atalım.

ANNELER GÜNÜ HEDİYELERİ

26 Nisan 2022
ANNELER GÜNÜ HEDİYELERİ

Her yıl mayısın ayının ilk haftası tüm dünyada kutlanan “Anneler Günü” yaklaşıyor. Bu özel günde annelerin ve anne adaylarının çeşitli hediyelerle hatırlanması artık bir gelenek. Bu tür özel günler için yapılan hediye alışverişleri genelde son güne bırakılıyor.

TRİKONUN ALTIN YILI

14 Şubat 2022
TRİKONUN ALTIN YILI

İçinde bulunduğumuz 2021/22 Sonbahar-Kış sezonunda büyük bir yükseliş yaşayan triko örmeler, muhtemelen önümüzdeki bahar ve kış aylarında da devam edecek moda trendleri arasında yer alıyor.

IFCO Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor

04 Şubat 2022
IFCO Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor

Bu sene 9-11 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek Istanbul Fashion Connection’un katılımcıları arasında baxana.com’un işbirliği yaptığı markalardan Invidia ve XCLSV de bulunuyor.

Ünlü İsimlerin Invıdıa Stili

03 Şubat 2022
Ünlü İsimlerin Invıdıa Stili

Göz alıcı abiye koleksiyonlarının yanı sıra, kadınların ofis ve günlük gardırobu için hazırladığı şık giysi alternatifleriyle baxana.com’un ilgi gören markalarından olan Invidia, aralarında oyuncu, spiker ve sunucuların olduğu ünlü isimler tarafından da tercih ediliyor.

 

 

14 Şubat’ta Sevgilime Ne Alayım?

29 Aralık 2021
14 Şubat’ta Sevgilime Ne Alayım?

Her yıl 14 Şubat’ta tüm dünyada kutlanan Sevgililer Günü” yaklaşıyor. Eşlerin, sevgililerin bu özel günde birbirlerini hatırlaması, çeşitli hediyeler alması artık gelenek haline geldi. Bu yazımızda Sevgililer Günü Hediyeleri konusunda size yol gösterip ilham verecek küçük bir rehber hazırladık.

1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.